Nereden Başlasam!Nasıl yada nereden başlasam söze kestiremiyorum blog sakinleri. Başımın içinde dolaşan çokça cümlelerden hangisini yazsam veya hangi konuyu açsam size diye düşünedurayım ben. Velhasıl kelam bu yazı artık geri döndüğümün habercisi olsun sizlere..

Bu sefer neden gittiğimi uzun uzun anlatmayacağım. Tek kelime yetecek aslında açıklama babında! YAZAMADIM!! Saklı Kelimeler adlı yazımda anlatmaya çalışmıştım aslında.. 

Geri dönüşüme etken olan asıl konuya geleyim.. Bir arkadaşım vasıtasıyla oldu.. 
" Nazlı Milat'a ne oldu sonradan. Merak ediyorum. Yazsana onu"- Lilanın Büyülü Dünyası adlı hikaye- deyince artık geri dönmem gerektiğine karar verdim. Aslında hikayeler yazmayı da özlediğimi farkettim. 

Bu arada bazı blogger arkadaşların da bloglarını kapattığını gördüm. Üzüldüm! Blog okumak, yeni dünyalara, düşüncelere, akımlara misafir olmak hoş duygu. Birçok şeyi blog okuyarak öğrenebiliyoruz. En önemlisi -benim için- deşarj oluyoruz. Sizde de oluyormu bilmem ama ben rahatlıyorum..

Denetleme bekleyen çokça yorum var aylar öncesinden kalan!! Onlara geri dönüş yapmadığım üçün ÖZÜR DİLİYORUM ARKADAŞLARDAN!!

Bu yazamayışım - uzun süre- ilk değil. Bazen bir kaç ay sürer bazen de bir yıl kadar sürdüğü oluyor. Ama sonrasında daha aktif şekilde dönüşler yaptığımı biliyorum. Bunun sebebi bendeki bir hobi (diyim) uzun süre devam etmemesi. Şöyle ki bir şeyle uzun süre uğraşamıyorum. Sıkılıp bırakıyorum. Bu da o uğraşa karşı bir körelme oluyor bende. Daha önce kara kalemle uğraştığımdan bahsetmiştim. Artık kağıda çöp adam çizemez hale geldim.. Kısacası böyle.. 

Kısa süre sonra :)) gerçekten kısa süre sonra Lilanın Büyülü Dünyası adlı hikayemin yeni bölümüyle asıl dönüşümü yapacağım..

Sevgiyle Kalın..

Yorumlar

 1. Bekliyoruz Ve o zaman tekrar hoşgeldin

  YanıtlaSil
 2. Merakla bekliyor olacağım... Bazen ben de uzaklaşıyorum blogtan ama hiçbir zaman tamamen vazgeçmedim:) Sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. İyi ki döndünüz. Ne güzel yazıyordunuz.
  İyi dileklerimle sevgilerimi bırakıyorum.

  YanıtlaSil
 4. Hoş geldin kızım. Yazamayabiliyoruz bazen. Doğaldır. Yeter ki dön. Kapatanlar için elbette üzülüyoruz. Ama mutlaka bir nedenleri vardır. Hikayeni hatırlıyorum. Bekliyoruz o zaman :) Sevgiler kızım :)

  YanıtlaSil
 5. Fatma Üzmez;

  Çok teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 6. persephone;

  Arada oluyor böyle demek ki. Vazgeçmemek en iyisi :))

  YanıtlaSil
 7. Makbule Abalı;

  Dileklerinizi ve sevginizi aldım. Teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 8. Ece Evren;

  Teşekkür ederim ablacım :)

  YanıtlaSil
 9. Ben de uzun süre ara verdiğini fark etmiştim aslında. Yokluğunu hissettim. Ara vermek çok normal. Mesele tamamen kapatmamak.

  YanıtlaSil
 10. Kağıt Salıncak;

  Hoş buldum :))

  YanıtlaSil
 11. deryada damla;

  Ayy çok teşekkürler yaa :) kesinlikle öyle devam edebilmek. Yazanlar yazmaya devam etmelii.. :)

  YanıtlaSil
 12. Bayan hohori:
  Blogunuzu bugün keşfettim. Birkaç tane yazınızı okuyabildim. Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki, yazdıklarınız çok hoşuma gitti, bana çok samimi geldi. Hikaye okumayı seven ve kendince bir şeyler karalayan birisi olarak size gıpta ettim doğrusu. Nedense bana ilham kaynağı oldunuz. Diğer yazılarınızı da en kısa zamanda okumak istiyorum. Ayrıca ben de bir şeyler yazarsam sizin görüşünüzü mutlaka almak isterim. Güzel hikayelerinizin devamını dilerim. Başarılar. (: Samimiyetle kalın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Iyi olsun,

   Yazıları beğenmeniz beni çok mutlu etti. Yazılarınızı okumak isterim. Blogunuzu ziyarete geleceğim☺

   Sil
 13. Aslında bloğunu yeni keşfettim. Eee madem artık buralardasın ve yazıyorsun yazdığın hikayeleri okumak boynumun borcu oldu. :)

  YanıtlaSil
 14. Nazik Topçu;

  Hoşgeldin o zaman :) Okuman beni mutlu eder :))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumunuz değerli:)
Link paylaşılan yorumlar yayınlanmayacaktır..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kim Bu Hohori

BAŞLANGIÇ

Lilanın Büyülü Miladı 10- part 2-